مجموعه ما شما را به خرید بهترین بطری ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت بطری پلاستیکی 1.5 لیتری جهت صادرات

آنچه در این مقاله می خوانید .....

قیمت بطری پلاستیکی 1.5 لیتریصادرات بطری پلاستیکی 1.5 لیتریتولید بطری پلاستیکی 1.5 لیتری
قیمت بطری پلاستیکی 1.5 لیتری

آیا از قیمت بطری پلاستیکی 1.5 لیتری جهت صادرات به عراق در بازار امروز خبر دارید؟ آیا می دانید در تاریخ امروز بطری پلاستیکی 1.5 لیتری شفاف با چه قیمتی به عراق و کشور های دیگر صادرات می شود؟

عراق از کشور هایی می باشد که میزان محصولات ایرانی را به کشور خود وارد و عرضه می کند، بطری پلاستیکی 1.5 لیتری طرح فراز هم جز محصولاتی است که به کشور عراق و کشور های همسایه ایران صادرات خواهد شد.

اغلب مشتریان عراقی به دنبال محصولات با کیفیت پایین اما قیمت مناسب می باشند و همین عامل باعث شده تا خیلی از صادرکنندگان ایرانی به عراق به این عامل توجه زیادی کنند و به دنبال محصولی با قیمت مناسب می باشند.
اگر شما هم صادرکننده بطری پلاستیکی 1.5 لیتری با قیمت مناسب هستید این سایت به شما این امکان را خواهد داد تا بطری 1.5 لیتری را با قیمت مناسبی خریداری کنید با ما همراه باشید.

قیمت بطری پلاستیکی 1.5 لیتری

قیمت بطری پلاستیکی 1.5 لیتری

بطری پلاستیکی 1.5 لیتری امروزه به علت نوساناتی که قیمت دلار و مواد اولیه پتروشیمی داشت روز به روز در حال تغییر می باشد و همین سبب شده تا افت نسبی در صادرات و فروش داخلی بطری پلاستیکی به چشم بخورد.

اما قیمت این نوع بطری در تاریخ امروز برای صادرات حول حوش 590 تومان بدون درب می باشد که ممکن است این قیمت هم در تاریخ های بعدی تغییر کند.

بطری پت نوشابه

صادرات بطری پلاستیکی 1.5 لیتری

با توجه به توضیحات بالا شاید به این فکر افتادید که صادرات بطری پلاستیکی در این بازه زمانی به طور کل متوقف شده است که این طور نیست بلکه قبلا از هر 10 مشتری عراقی هر 10 مشتری بطری های ایرانی را خریداری می کردند اما امروز از هر 10 مشتری عراقی یک الی دو مشتری خرید خواهد کرد.

جهت صادرات بطری پلاستیکی 1.5 لیتری می توانید از طریق سایت بازار پلاستیک ایران اقدام فرمایید تا کارشناسان فروش ما در این خصوص مشاوره های خوبی را به شما بدهند تا بتوانید بهترین و پرفروش ترین بازار را در حوزه صادراتی داشته باشید.

بطری پلاستیکی یک لیتری

تولید بطری پلاستیکی 1.5 لیتری

بطری پلاستیکی 1.5 لیتری طرح فراز در رنگ شفاف و مات در کشور با مواد پلی اتیلن ترفتلات در مرحله اول به پریفرم تبدیل خواهد شد و بعد از آن بطری پلاستیکی 1.5 لیتری طرح فراز تولید می شود، در فیلم زیر در آپارات و یوتیوب می توانید بخشی فیلم تولید بطری پلاستیکی را مشاهده کنید.

مهرشاد مقدم

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین بطری ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “قیمت بطری پلاستیکی 1.5 لیتری جهت صادرات”

Call Now Buttonتماس بگیرید