فروش ظروف پلاستیکی
سرخط خبرها
خانه / بطری پلاستیکی / بطری پلاستیکی پت / تولید بطری پلاستیکی پت در ایران

تولید بطری پلاستیکی پت در ایران

بطری پلاستیکی پت در ایران توسط دستگاه های تزریق پلاستیک توسط شرکت های زیادی تولید می شود و از روش سایت های اینترنتی به صورت عمده با مناسب ترین قیمت خرید و فروش می شود.

بطری پلاستیکی تولید شده در ایران در دو نوع دسته بندی خواهد شد.

 1. بطری پت
 2. بطری پلی اتیلن

بطری های پلاستیکی پت در ایران طی دو مرحله با دستگاه های تزریق پلاستیک پت زن و باد کن که سازنده این دستگاه ها شرکت های راد ماشین، قربانی و فرمانی می باشد تولید می شود که در ادامه بیشتر با این نوع بطری ها آشنا خواهید شد، بطری پلی اتیلن هم با دستگاه پلاستیک بادی در یک مرحله تولید خواهد شد.

بطری پلاستیکی پت چیست؟

بطری های پلاستیکی پت بطری هایی هستند که برای بسته بندی نوشابه، دوغ، دلستر، دوغ گازدار و انواع نوشیدنی ها
مورد استفاده قرار می گیرد.

بطری پت در انواع مدل های مختلف در حجم های 30 سی سی الی 5 لیتر با بهترین کیفیت توسط کارخانه های تولیدی معتبر در این زمینه تولید می شود، برای آشنایی با انواع مدل های بطری پت و نحوه تولید این نوع بطری های پلاستیکی با ما همراه باشید.

انواع بطری پلاستیکی پت

 • بطری پت فراز
 • بطری پت شش گوش
 • بطری پت دسته دار
 • بطری پت جار
 • بطری پت رینگی
 • بطری پت کتابی
 • بطری پت جوس
 • بطری پت کویین
 • بطری پت آناناسی

بطری پلاستیکی پت

نحوه تولید بطری پلاستیکی پت

تولید بطری پلاستیکی پت طی دو مرحله با دستگاه های تزریق پلاستیک پت زن و باد کن که توسط شرکت های سازنده ماشین آلات راد ماشین طراحی و تولید می شود انجام می گیرد.
قیمت خط تولید بطری پت بسیار گران تر از خط تولید بطری پلاستیکی پلی اتیلن بادی می باشد و همین عامل سبب می شود تا برای راه اندازی یک کارخانه تولیدی بطری پت سرمایه بالایی نیاز باشد.

تولید بطری پت به سه دستگاه نیاز دارد:

 1. دستگاه تزریق پریفرم یا دستگاه تولید پریفرم
 2. دستگاه بادکن پت یا بادکن پریفرم
 3. دستگاه تزریق درب بطری پت

برای انتخاب دستگاه تزریق پریفرم به دو عامل تعداد حفره ها و قالب و عامل دوم میزان سرمایه ای است که برای خرید این دستگاه در نظر گرفته می شود.

وظیفه اصلی این دستگاه تبدیل کردن یا به اصطلاح باد کردن پریفرم ها می باشد که به بطری پت تبدیل شود، این مسئله با حرارت دستگاه تزریق پلاستیک اتفاق می افتد تا پریفرم باد شود و به بطری مورد نیاز نبدیل شود.

فروش عمده بطری پلاستیکی پت

بطری پلاستیکی پت در انواع قالب های مختلفی در مدل ها و حجم های متنوع تولید می شود و از طریق سایت های اینترنتی در این زمینه به صورت عمده با مناسب ترین قیمت خرید و فروش می شود.


Notice: Undefined variable: userTotal in /home/plasticsaz/domains/plasticsaz.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-review-pro/includes/functions.php on line 1291

Notice: Undefined variable: usersReviewsCount in /home/plasticsaz/domains/plasticsaz.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-review-pro/includes/functions.php on line 1292
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت تولیدی آراد پلاستیک
 مدیر عامل شرکت :جناب آقای مهرشاد مقدم
مشاور مشتریان:09199393757
آدرس کانال: aradplastici@
آدرس آی دی اینستاگرام: mehrganplastt@
پست الکترونیکی: info@aradplastic.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت بطری پت

لیست قیمت انواع بطری پت

لیست قیمت بطری پت در انواع قالب و مدل های متنوع در وزن و گرماژ …